Recenze Levenhuk

Přidáno: 1. května 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobře zvětšujícá lupa
  • Rozumná velikost

Ze začátku mi přišla lupa trochu malá, ale zvykl jsem si, a protože nevidím už tak dobře nablízko, tak už jsem se s ní skamarádil.

Ověřený zákazník Alza.cz Vítězslav

Přidáno: 23. dubna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• velikost
  • dobře se s ním kouká v brýlích

Ověřený zákazník Eberry.cz [email protected]

dar pro vnuka

Ověřený zákazník NetFoto.cz cobra

Přidáno: 10. dubna 2023

Zakoupeno v NetFoto.cz

• Výborné zvětšení s osvětlením.
Levenhuk DTX TV

Levenhuk DTX TV

Přidáno: 9. dubna 2023

(naposledy upraveno 9. dubna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velice rychlé dodání zboží.

Byla sice velice rychlá dodávka zboží ale musel jsem ji reklamovat s ohledem na závadu.

Discovery Atto Polar

Discovery Atto Polar

Přidáno: 8. dubna 2023

• Kvalitní mikroskop, kovová konstrukce
  • Kvalitní optika, 4 precizní objektivy, 2 prvkový okulár
  • LED osvětlení zdola (vč. clony a koncentrátoru světla) a shora (LED lampička svítící na vzorek ze šikma)
  • Napájení osvětlení ze sítě i bateriemi
  • Profesionální stolek
  • Zvětšení až 1000x (vč. možnosti použití imerzního oleje)
  • Super za tu cenu

Za danou cenu skvělý mikroskop se všemi klíčovými funkcemi. Vhodný na doma i do školy, pro malé i velké pozorovatele. Údajně je vhodný i do laborky, takže urřité poloprofi kvality jistě má. Prosvícení vzorků je na prvotřídní úrovni, široká škála jasu, vč. nastavení clony a zaostření koncentrátoru světla.

Levenhuk Karma Plus 8x32

Levenhuk Karma Plus 8x32

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Jirka Třebíč

Přidáno: 7. dubna 2023

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Po mechanické stránce dobře provedený výrobek
  • Praktické krytky na objektivy a okuláry - dalekohled je tedy při výletech pohotovější - není nutné jej nosit přiložené brašně
  • Celkem dobrý rozsah zaostření na blízké objekty v přírodě (květiny, brouci atd-)
  • Má šroubovací očnice , kde si nastavíte "doraz" očí (lebky) a s tím související hlavně výborný tzv. oční reliéf přes 17 mm neboli oční úlevu (odborně řečeno vzdálenost výstupní pupily), což byl jeden z hlavních požadavků. Při výběru dalekohledu jsem strávil poměrně dlouhou dobu u internetu. Přikládat dalekohled těsně k očím, "naštelovat" se přesně do zobrazení a tím pádem řasami jezdit po čočce okuláru jsem opravdu nechtěl. I proto jsem vybral tento model.
  • Na to, že velikost výstupní pupily je "pouze" 4mm, při osminásobném zvětšení při průměru objektivů 32 mm poskytuje dalekohled poměrně jasný obraz i v šeru.
  • Materiál hranolu BaK-4
  • Nevím, jestli tohle psát jako výhodu, beru to jako samozřejmost, ale čočky jsou samozřejmě skleněné. A potažené antireflexními vrstvami.
  • Dle všeho je tělo dalekohledu plastové, nevím jak se to projeví po letech užívání a např. vození v autě. Kov je prostě kov. Je to optický přístroj a každý uživatel dalekohledů ví, že v dalekohledu jsou přesně adjustované hranoly a že jakákoliv, i minimální odchylka v geometrii optické osy povede k "táhnutí očí" a v horším případě ke zdvojenému obrazu. Doufejme tedy, že zvolený plast bude stabilní a nic takového se nebude konat.
  • A teď nejzávažnější mínus, se kterým se ale dá žít. Zorné pole je jakž takž velké, ale okraje ostré nejsou. Při přeostření k okrajům pro změnu není ostrý střed. Což svědčí o tom, že optika není závadná, ale vzhledem k délce optické osy asi vlastnost. Chtěl jsem rozměrově krátký dalekohled při poměrně velkém průměru objektivů. Používám ostření tak, že zaostřím na střed a okraje používám jeko bonus, stejně se člověk jak do dalekohledu, tak v životě i bez něj dívá na objekt. Takže když něco zajímavého uvidém na kraji zorného pole, namířím tam celým dalekohledem. U lepších a dražších dalekohledů by stačilo ke kraji zorného pole zamířit jenom "panenkami" očí.

Dalekohled praktický a poměrně kvalitní a dobře vybavený (viz šroubovací očnice). Pro normálního uživatele naprosto vyhovující - beztak po drtivou část života leží ve skříni. Takže se aspoň nemusí vyhazovat poníze za nějaký drahý.

Pro náročnějšího uživatele spíš jako vedlejší k nějakému drahému kvalitnímu - pro specifické použití (pohotové vytáhnutí do přírody, do auta atd.).

Dalekohledů jsem měl v životě celkem dost, i teď jich mám několik, takže ve svých požadavcích mám za tu dobu poměrně jasno - ikdyž - člověk se pořád učí.

Levenhuk Wise 10x42

Levenhuk Atom 8–20x25

Levenhuk Atom 8–20x25

Ověřený zákazník MALL.CZ Jura

Přidáno: 2. dubna 2023

(naposledy upraveno 28. dubna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Dalekohled je malý, takže je ideální na výlety. Přiblížení a možnost nastavení je super. Obrazová kvalita je v rámci třídy a ceny dalekohledu dobrá. Samozřejmě se zvětšujícím se zoomem klesá, ale to se dá čekat. Pupilární vzdálenost by mohla být o něco větší - mám to na hraně, ale to bude dost individuální. Doporučuju si to vyzkoušet nebo změřit na jiném dalekohledu, protože tento moc roztáhnout nejde. Pogumovaný povrch se zdá být celkem odolný a celkové zpracování je dobré. Ostřícím kolečkem jde otáčet přiměřeně snadno, Poměrně malé výstupní čočky samozřejmě zabírají malou pozorovanou plochu, ale s tím se také musí počítat. Všeobecně na nenáročné použití typu turistika a přitom se sem tam podívat z nějaké vyhlídky, můžu tento dalekohled s klidem doporučit.

Verk 09109 skládací lupa + LED UV 40x

Levenhuk Atom 20x50

Ověřený zákazník tipa.eu hanina

Přidáno: 28. března 2023

Zakoupeno v tipa.eu

Mám ho krátce, zkoušela jsem ve dne . Obraz čistý ostrý barva přirozená, velké přiblížení. Musí se prostředním kolečkem častěji zaostřovat při pohybu na různé vzdálenosti. Je to tím velkým přiblížením 20x. Chci ho v noci ještě otestovat, ale jsem spokojená a ráda, že jsem si ho pořídila.

Levenhuk LabZZ M101

Levenhuk LabZZ M101

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2023

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Sada na bádání součástí
  • Světlo LED, nemusím hledat dostatečné světlo zrcadkem
  • Na dětské pokusí asi stačí
  • Za ty peníze asi nic
Levenhuk LabZZ DM200

Levenhuk LabZZ DM200

Ověřený zákazník Levenhuk.cz Martina Timková

Přidáno: 19. března 2023

Zakoupeno v Levenhuk.cz

• Jednoduché ovládanie
  • Perfektné rozlíšenie
  • Vďaka obrazovke môžeme všetci sledovať pozorovaný objekt

Skvelý digitálny mikroskop. Krásne rozlíšenie, jednoduché ovládanie, skvelé priblíženie. Vďaka jednoduchému ovládaniu ho vedia deti bez problémov používať. Ďakujeme!

Ověřený zákazník VK Foto Ověřený zákazník

Levenhuk Zeno Desk D9 2 x, 5 x

Ověřený zákazník tipa.eu Akela

Přidáno: 18. března 2023

Zakoupeno v tipa.eu

• Kvalitní výrobek za slušnou cenu
Levenhuk Ra 150N Dobson

Levenhuk Ra 150N Dobson

Ověřený zákazník Alza.cz Vít

Přidáno: 12. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Ostrý, kontrastní a barevně věrný obraz
  • Skvělá optika
  • Výborná ergonomie
Levenhuk Karma Plus 10x42

Levenhuk Karma Plus 10x42

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

výhodná cena ke kvalitě, dalekohled 10 x 42, zvětšení 10 x lze udržet v ruce, optika pro běžné světelné podmínky, sklo Bak4. Pouze není celý černý, ale tělo dalekohledu je šedé! Někomu to může vadit.

Levenhuk Karma Plus 12x42

Levenhuk Karma Plus 12x42

Ověřený zákazník MALL.CZ maver

Přidáno: 1. března 2023

(naposledy upraveno 1. března 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Za tu cenu perfektní pro pozorování ptáků
  • Nevyhovující řemínky,u pouzdra je jak pro trpaslíky,omezuje pohyb
Levenhuk 400B

Levenhuk 400B

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2023

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Zboží vyzkoušeno a vše funguje,jak má,velmi kvalitní produkt.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25